Rapsodia / News  

01. 09. 2013 r.

Witajcie!!! Pewnie się cieszycie, że jutro idziecie do szkoły, a tym samym zaczynamy pracę w Rapsodii. Ci, co musieli odejść już za nią tęsknią, ale nic to im nie pomoże :( Wy jeszcze możecie się realizować.
Tak przy okazji - robimy cichy nabór do naszej grupy, ale nie za dużo osób. Życzę Wam radosnego spotkania ze szkołą i przyjaciółmi. Do zobaczenia - jutro.

15. 06. 2013 r.

Na dzień dzisiejszy wyjazd do Warszawy jest przewidziany na 25 czerwca. Jedziemy do ZOO karmić zwierzęta, a potem na Starówkę na lody i spacer... Wyjazd o godzinie 8.00 a powrót około 15.  22 czerwca możemy zrobić ognisko za Gocławiem w okolicach domu Natalki Szostak, oczywiście wyjazd rowerami i wycieczka po okolicy. Pozdrawiam i do zobaczenia.

07. 06. 2013 r.

Jakoś ostatni mało piszę na stronie a więcej na Facebooku. Mamy za sobą Warsztaty Teatralne i Dzień Rodziny. Ostatecznie chcę Was pochwalić, bo zmobilizowaliście się i przedstawienia dobrze wyszły /ale mogły wyjść bardzo dobrze/ .  Na razie robimy przerwę w pracy. Jak nam się uda, to pojedziemy jeszcze do Warszawy i do Ewelina, ale póki co, poprawiajcie oceny, żeby można było gdzieś pojechać. Do zobaczenie w szkole i raz jeszcze dziękuję.

Aha - nie odzyskałam strojów z "Samarytanina"!!!

30.05 2013 r.

Warsztaty Teatralne.

W dniach 23 – 29. 05. 2013 roku młodzież z naszego gimnazjum wzięła udział w Warsztatach Teatralnych w Ośrodku Wypoczynkowym  w Mrówkach koło Wilczyna. Oprócz codziennego doskonalenia umiejętności aktorski, młodzież pisała scenariusze i przygotowywała przedstawienie. Młodzież była podzielona na cztery grupy i każda z nich przygotowała scenariusz o rodzinie. Prezentacje grup i posumowanie odbyły się na zakończenie warsztatów w pięknej scenerii nad jeziorem i przy ognisku.

Oprócz zajęć teatralnych była lekcja historii w Biskupinie, lekcja fizyki w Elektrowni Pątnów, lekcja angielskiego testem końcowym  prowadzona przez pana Mubina Michaela Khan /właściciela ośrodka/, była lekcja religii czyli wyjazd do Lichenia, lekcja w-f /2 godziny/ na termach w Uniejowie. Zostaliśmy też zaproszeni do Konińskiego Domu Kultury, gdzie pod okiem fachowców uczyliśmy się sztuki teatralnej i tańca Breakdance

Był też czas na gry i zabawy, dyskotekę i ogniska…

Czas szybko minął i powróciliśmy do szkoły, gdzie na Dniu Rodziny zaprezentowaliśmy dwa przedstawienia przygotowane podczas Warsztatów Teatralnych.

Dziękuję tym, którzy byli i dobrze się bawili.

13. 11. 2012 r.

Aż mi wstyd, że tak dawno nic nie pisałam, ale ważne, że pracujemy. Chcę poinformować, że w piątek robimy próbę bez tekstów... Proszę się nauczyć na pamięć, bo w następną niedzielę wystawiamy sztukę w kościele a później w przedszkolu. Dołączy do naszej grupy wokal - dziewczęta z klas pierwszych. Bardzo się cieszę i wy pewnie też. Pozdrawiam i do piątku. W sobotę o 11.00 spotykamy się na próbie śpiewu - zapraszam wszystkich chętnych. Chciałam też podziękować wszystkim za życzenia i modlitwę.

23. 08. 2012 r.

Czy wiecie, że już koniec wakacji??? No nieeee - jeszcze tydzień - wiele może się zdarzyć. Nie wiem kiedy ten czas minął, a ja dalej nie wywiązałam się z obietnicy. Zaraz to zmienię. Jeszcze tylko chciałam pogratulować naszym absolwentom z dostania się do wymarzonych szkół, ale i tak za nami nie raz zatęsknicie. Z resztą - mam nadzieję spotkać się wkrótce i myślę, że inni też zechcą zastąpić tych, co odeszli... Póki co - cieszcie się wakacjami i do zobaczenie.

07. 06. 2012 r.

Czas szybko leci, mamy za sobą majówkę w Żabieńcu no i Warsztaty Teatralne w Mrówkach (uważam, że były udane). Młodzi artyści zaprezentowali się wspaniale i dziękuję Wam, za poważne podejście do sprawy. Sztuki przez Was wystawione podobały się skromnej publiczności, nawet Mubinowi - choć nie wiele rozumiał. Dla tych, co nie byli (niech żałują), mamy nagrany wywiad w Radiu Konin. Zdjęcia postaram się wrzucić jak najszybciej - te zaległe i te ostanie. Pozdrawiam, spotkamy się w poniedziałek, aby powspominać....

09.04.2012 r.

Dzięki Wasz wszystkim za ogromny wysiłek ostatnich dni... Jednak to nie jest ostatni wysiłek. Dostaliśmy propozycje zrobienia przedstawienia na Dzień Rodziny. Już myślę nad scenariuszem... Życzę Wam dobrego świętowania i trochę wody, ale nie za dużo, bo zimno. Pozdrawiam świątecznie i do zobaczenia w szkole.

06. 03. 2012 r.

Nie wiem jak to się stało, że tak długo nic nie pisałam, może dlatego, że było dużo pracy i różnych spraw??? Nieważne, postaram to zmienić. Teraz próby na 2 kwietnia - na rocznicę śmierci JP II będą w środy na długiej przerwie, a przedstawienia wielkopostnego w piątki na długiej przerwie. Inaczej nie da rady się spotkać tak bardzo plan jest zmieniony!!! Obecność obowiązkowa, bo czas jest krótki! Zapraszam. Dziś też wrzucam zdjęcia z wydarzeń różnych. Pozdrawiam i do pracy.

03.01.2012 r.

Witam Was serdecznie w Nowym Roku i życzę spełnienia marzeń i sukcesów... A teraz ważne informacje: w piątek - 6 stycznia gramy dwa razy w kościele. Przychodzicie na 9.50 do zakrystii i gramy o 10.00. Później impreza w salce, uczestniczymy we Mszy św. o 12.00 i po niej gramy, a potem do domku na zasłużony odpoczynek. Pozdrawiam. Jeśli są jakieś pytania, to spotykamy się w szkole.

25. 12. 2011 r.

Wiem, że zagląda tu moja "Stara Rapsodia" i mowa - a więc Wam Wszystkim życzę ciepłych pełnych pokoju i miłości świąt oraz obfitości darów Bożej Dzieciny na Nowy
Rok. Pamiętam o Was i noszę Was w moim sercu. Dzięki za wszystkie życzenie, jakie od Was otrzymałam - to miłe, że pamiętacie:) Pozdrawiam serdecznie. Dzięki "Nowej Rapsodii" za zaangażowanie i pracę w kółku, Życzę Wam dalszego zapału do pracy i pasji w tym, co robicie. Zawsze możecie liczyć na moją pomoc. Do zobaczenia po nowym roku, a teraz odpoczywajcie i niczym się nie martwice:) Jasełka w kościele będą 6 stycznia, ale o tym jeszcze Wam przypomnę.

18. 11.2011 r.

Przypominam, że jutro mamy spotkanie - jak zawsze - o 13.30 w sali nr 4. Jutro zapoznamy się z tekstem jasełek i spróbujemy przydzielić role... To nie będzie proste. Życzę miłego wieczorku i pozdrawiam.

13. 11. 2011 r.

Wielkie dzięki za czwartek w szkole i piątek w kościele. Byliście suuuper!!! Robicie duże postępy, a będzie jeszcze lepiej. Od piątku bierzemy się do jasełek:). Zapraszam jak zawsze na 13.30 do sali nr 4. Pozdrawiam i do zobaczenie jutro w szkole.

23. 10. 2011 r.

Witajcie na naszej stronie. Tutaj będę przekazywać Wam różne newsy. Dziękuję Wam za dzisiejszy występ, za zaangażowanie. Jak wiecie - spotkania mamy w piątki o 13.30 w sali nr 4 i po południu  o 16. 30 w sali katechetycznej. W najbliższy piątek spotkania nie będzie, bo zbliżają się święta Wszystkich Świętych i część ludzi wyjeżdża, ale postaram się rozdać Wam role przed weekendem, żebyście w wolnym czasie mogli się uczyć. Do zobaczenia w szkole:).

 
© 2007-2012 Autorzy strony: Fipek & s. Witolda :]
Kreator Stron www